Kontakta oss

 

Sjuksköterska

Lisa Lindgren

Lisa Lindgren

Verksamhetsansvarig
Tel 08-408 814 35
lisa.l@colligovard.se

Mikael Ivarsson

Mikael Ivarsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 34
mikael.i@colligovard.se

Ludwig Jernberg

Ludwig Jernberg

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 20
ludwig.j@colligovard.se

Lovisa Åkesson

Lovisa Åkesson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 38
lovisa.a@colligovard.se

Felicia Heller

Felicia Heller

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 02
felicia.h@colligovard.se

Albin Johansson

Albin Johansson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 27
albin.j@colligovard.se

Magdalena Winell

Magdalena Winell

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 12
magdalena.w@colligovard.se

Jennelie Lodin

Jennelie Lodin

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 08
jennelie.l@colligovard.se

Elis Borg

Elis Borg

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 13
elis.b@colligovard.se

Ondina Moretti

Ondina Moretti

Kund- och konsultansvarig (föräldrarledig)
Tel 08-408 814 00

Emilia Nilsson

Emilia Nilsson

Bemanningskoordinator
Tel 08-408 814 39
emilia.n@colligovard.se

Härja

Härja

Kontorshund
Tel 08-408 814 00
info@colligovard.se

Läkare

Pontus Isaksson

Pontus Isaksson

Verksamhetsansvarig
Tel 08-408 814 30
pontus.i@colligovard.se

Izak Jonsson

Izak Jonsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 21
izak.j@colligovard.se

Patrik Koluman

Patrik Koluman

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 15
patrik.k@colligovard.se

Basel Kassim

Basel Kassim

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 14
basel.k@colligovard.se

Daniel Vujicic

Daniel Vujicic

Kund- och konsultansvarig
Tel 070-515 77 71
daniel.v@colligovard.se

Magdalena Fevgidis

Magdalena Fevgidis

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 22
magdalena.f@colligovard.se

Alan Kassim

Alan Kassim

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 09
alan.k@colligovard.se

Ekonomi och administration

Rasmus Ahlin

Rasmus Ahlin

VD
Tel 08-408 814 40
rasmus.a@colligovard.se

Sanna Ehrlin

Sanna Ehrlin

Operativ Chef
Tel 08-408 814 48
sanna.e@colligovard.se

Maria Björkman

Maria Björkman

Personalchef
Tel 08-408 814 44
maria.b@colligovard.se

Hampus Grahn

Hampus Grahn

Ekonomichef
Tel 08-408 814 33
hampus.g@colligovard.se

Peo Karlsson

Peo Karlsson

Löneansvarig
Tel 08-408 814 04
peo.k@colligovard.se

Nathalie Wallman

Nathalie Wallman

Ekonomiassistent
Tel 08-408 814 06
nathalie.w@colligovard.se

Petter Svensson

Petter Svensson

Ekonomiassistent
Tel 08-408 814 28
petter.s@colligovard.se

Entreprenad

Malmö, Colligo driver sedan 1/6 på uppdrag av Malmö Stad Funktionsstödsförvaltningen – Entreprenad sjuksköterskor/undersköterskor kväll/helg

Vid intresse av verksamheten kontakta nedanstående:

Alexander Wemmerdahl

Alexander Wemmerdahl

Enhetschef / Leg. Sjuksköterska
Tel 08-408 814 11 / 072-016 75 61
alexander.w@colligovard.se

Magdalena Winell

Magdalena Winell

Chefsstöd / Undersköterska
Tel 08-408 814 12 / 0709-241 893
magdalena.w@colligovard.se

Entreprenad

Akademiska Sjukhuset Uppsala, Colligo driver 3 entreprenadavdelningar.

Vid intresse av verksamheten kontakta nedanstående:

Mikael Ivarsson

Mikael Ivarsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 34
mikael.i@colligovard.se

Jennelie Lodin

Jennelie Lodin

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 08
jennelie.l@colligovard.se

Kontorsmedarbetare

Just nu söker vi en bemanningskoordinator till vårt kontor i Stockholm. Detta är en tjänst på 25-50 % och går utmärkt att kombinera med exempelvis studier. I rollen stödjer du konsultchefernas arbete och bidrar till en effektiv bemanningsprocess. Du kommer att arbeta i ett team tillsammans med två andra personer men du kommer att ha eget ansvar för att assistera en grupp inom företaget. Rollen innebär administrativa uppgifter så som datahantering, referenstagning samt bokning av resor och boenden åt våra konsulter. Du trivs i ett högt tempo och kan kombinera noggrannhet och effektivitet.

Vi önskar tillsätta tjänsten i slutet av augusti.

Varmt välkommen med en intresseanmälan till: maria.b@colligovard.se

Kontakta oss

Lämna dina uppgifter, så kommer en handläggare kontakta dig