Kontakta oss

 

Sjuksköterska

Lisa Lindgren

Lisa Lindgren

Verksamhetsansvarig
Tel 08-408 814 35
lisa.l@colligovard.se

Mikael Ivarsson

Mikael Ivarsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 34
mikael.i@colligovard.se

Ludwig Jernberg

Ludwig Jernberg

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 20
ludwig.j@colligovard.se

Emma Lundgren

Emma Lundgren

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 18
emma.l@colligovard.se

Oskar Hallinder

Oskar Hallinder

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 07
Oskar.h@colligovard.se

Lovisa Åkesson

Lovisa Åkesson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 38
lovisa.a@colligovard.se

Felicia Heller

Felicia Heller

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 02
felicia.h@colligovard.se

Albin Johansson

Albin Johansson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 27
albin.j@colligovard.se

Magdalena Winell

Magdalena Winell

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 12
magdalena.w@colligovard.se

Jennelie Lodin

Jennelie Lodin

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 08
jennelie.l@colligovard.se

Elis Borg

Elis Borg

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 13
elis.b@colligovard.se

Ondina Moretti

Ondina Moretti

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-410 192 33
ondina.m@colligovard.se

Läkare

Pontus Isaksson

Pontus Isaksson

Verksamhetsansvarig
Tel 08-408 814 30
pontus.i@colligovard.se

Magdalena Fevgidis

Magdalena Fevgidis

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 22
magdalena.f@colligovard.se

Izak Jonsson

Izak Jonsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 21
izak.j@colligovard.se

Ondina Moretti

Ondina Moretti

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-410 192 33
ondina.m@colligovard.se

Patrik Koluman

Patrik Koluman

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 15
patrik.k@colligovard.se

Ekonomi och administration

Kabir Khan

Kabir Khan

VD
Tel 08-408 814 00
kabir.k@colligovard.se

Petter Svensson

Petter Svensson

Ekonomichef
Tel 08-408 814 28
petter.s@colligovard.se

Leon Sedvall

Leon Sedvall

Ekonomiassistent
Tel 08-408 814 09
leon.s@colligovard.se

Sofia Forsström

Sofia Forsström

Ekonomiassistent
Tel 08-408 814 00
sofia.f@colligovard.se

Niklas Hallberg

Niklas Hallberg

Bemanningskoordinator
Tel 08-408 814 25
niklas.h@colligovard.se

Sanne Aarseth

Sanne Aarseth

Bemanningskoordinator
Tel 08-408 814 11
sanne.a@colligovard.se

Emilia Nilsson

Emilia Nilsson

Studieledig
Tel 08-408 814 00
emilia.n@colligovard.se

Abir Hussein

Abir Hussein

IT-samordnare
Tel 08-408 814 41
abir.h@colligovard.se

Garantibemanning

Garantibemanning innebär det att Colligo tar ett större helhetsgrepp om kundens behov än vid traditionell bemanning. Vi ansvarar för hela processen från schemaläggning till att hitta ersättare vid sjukluckor.

Detta skapar förutsättningar för verksamheten att fokusera på den ordinarie verksamheten istället för att lägga tid på inhyrd personal och den administration som det för med sig. Vi har erfarenhet av att bemanna enstaka rader till hela avdelningen, omfattningen baseras helt på kundens behov.

Vid intresse av verksamhetsområde garantibemanning kontakta nedanstående:

Mikael Ivarsson

Mikael Ivarsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 34
mikael.i@colligovard.se

Magdalena Winell

Magdalena Winell

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 12
magdalena.w@colligovard.se

Kontakta oss

Lämna dina uppgifter, så kommer en handläggare kontakta dig