Kontakta oss

 

Sjuksköterska

Lisa Lindgren

Lisa Lindgren

Verksamhetsansvarig
Tel 08-408 814 35
lisa.l@colligovard.se

Mikael Ivarsson

Mikael Ivarsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 34
mikael.i@colligovard.se

Ludwig Jernberg

Ludwig Jernberg

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 20
ludwig.j@colligovard.se

Emma Lundgren

Emma Lundgren

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 18
emma.l@colligovard.se

Oskar Hallinder

Oskar Hallinder

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 07
Oskar.h@colligovard.se

Lovisa Åkesson

Lovisa Åkesson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 38
lovisa.a@colligovard.se

Felicia Heller

Felicia Heller

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 02
felicia.h@colligovard.se

Albin Johansson

Albin Johansson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 27
albin.j@colligovard.se

Magdalena Winell

Magdalena Winell

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 12
magdalena.w@colligovard.se

Jennelie Lodin

Jennelie Lodin

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 08
jennelie.l@colligovard.se

Elis Borg

Elis Borg

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 13
elis.b@colligovard.se

Läkare

Pontus Isaksson

Pontus Isaksson

Verksamhetsansvarig
Tel 08-408 814 30
pontus.i@colligovard.se

Magdalena Fevgidis

Magdalena Fevgidis

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 22
magdalena.f@colligovard.se

Izak Jonsson

Izak Jonsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 21
izak.j@colligovard.se

Patrik Koluman

Patrik Koluman

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 15
patrik.k@colligovard.se

Ondina Moretti

Ondina Moretti

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-410 192 33
ondina.m@colligovard.se

Ekonomi och administration

Kabir Khan

Kabir Khan

VD
Tel 08-408 814 00
kabir.k@colligovard.se

Hampus Grahn

Hampus Grahn

Ekonomichef
Tel 08-408 814 33
hampus.g@colligovard.se

Petter Svensson

Petter Svensson

Anbudsansvarig
Tel 08-408 814 28
petter.s@colligovard.se

Jeanette Bergman

Jeanette Bergman

Löneansvarig
Tel 08-408 814 42
jeanette.b@colligovard.se

Nathalie Wallman

Nathalie Wallman

Föräldraledig
Tel 08-408 814 00
nathalie.w@colligovard.se

Niklas Hallberg

Niklas Hallberg

Bemanningskoordinator
Tel 08-408 814 25
niklas.h@colligovard.se

Sanne Aarseth

Sanne Aarseth

Bemanningskoordinator
Tel 08-408 814 0
sanne.a@colligovard.se

Leon Sedvall

Leon Sedvall

Ekonomiassistent
Tel 08-408 814 09
leon.s@colligovard.se

Emilia Nilsson

Emilia Nilsson

Studieledig
Tel 08-408 814 00
emilia.n@colligovard.se

Abir Hussein

Abir Hussein

IT-samordnare
Tel 08-408 814 41
abir.h@colligovard.se

Entreprenad

Malmö, Colligo driver sedan 1/6 på uppdrag av Malmö Stad Funktionsstödsförvaltningen – Entreprenad sjuksköterskor/undersköterskor kväll/helg

Vid intresse av verksamheten kontakta nedanstående:

Magdalena Winell

Magdalena Winell

Chefsstöd / Undersköterska
Tel 08-408 814 12 / 0709-241 893
magdalena.w@colligovard.se

Garantibemanning

Akademiska Sjukhuset Uppsala, Colligo driver 3 entreprenadavdelningar.

Vid intresse av verksamheten kontakta nedanstående:

Mikael Ivarsson

Mikael Ivarsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 34
mikael.i@colligovard.se

Kontakta oss

Lämna dina uppgifter, så kommer en handläggare kontakta dig