Kontakta oss

 

Sjuksköterska

Rasmus Ahlin

Rasmus Ahlin

Verksamhetsansvarig
Tel 08-408 814 40
rasmus.a@colligovard.se

Linnéa Skantz

Linnéa Skantz

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 02
linnea.s@colligovard.se

Mikael Ivarsson

Mikael Ivarsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 34
mikael.i@colligovard.se

Ludwig Jernberg

Ludwig Jernberg

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 20
ludwig.j@colligovard.se

Sandra Björlin

Sandra Björlin

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 05
sandra.b@colligovard.se

Lisa Lindgren

Lisa Lindgren

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 35
lisa.l@colligovard.se

Maria Björkman

Maria Björkman

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 44
maria.b@colligovard.se

Alexander Wemmerdahl

Alexander Wemmerdahl

Konsultansvarig / Leg. Sjuksköterska
Tel 08-408 814 11
alexander.w@colligovard.se

Sanna Ehrlin

Sanna Ehrlin

VD / Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 48
sanna.e@colligovard.se

Magdalena Fevgidis

Magdalena Fevgidis

Bemanningsassistent
Tel 08-408 814 22
magdalena@colligovard.se

Lorena Nezirevic

Lorena Nezirevic

Bemanningsassistent
Tel 08-408 814 22
lorena@colligovard.se

Ondina Moretti

Ondina Moretti

Kund- och konsultansvarig (föräldrarledig)
Tel 08-408 814 00

Läkare

Pontus Isaksson

Pontus Isaksson

Verksamhetsansvarig
Tel 08-408 814 30
pontus.i@colligovard.se

Ken Vu

Ken Vu

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 03
ken.v@colligovard.se

Ekonomi

Hampus Grahn

Hampus Grahn

Ekonomiansvarig
Tel 08-408 814 33
hampus.g@colligovard.se

Peo Karlsson

Peo Karlsson

Ekonomi
Tel 08-408 814 04
peo.k@colligovard.se

Hedvig Winsa

Hedvig Winsa

Ekonomiassistent
Tel 08-408 814 10
hedvig.w@colligovard.se

Olivia Pettersson

Olivia Pettersson

Ekonomiassistent
Tel 08-408 814 22
olivia@colligovard.se

Kontakta oss

Fyll i dina kontaktuppgifter, så hör vi av oss