Kontakta oss

 

Sjuksköterska

Rasmus Ahlin

Rasmus Ahlin

Verksamhetsansvarig
Tel 08-408 814 40
rasmus.a@colligovard.se

Mikael Ivarsson

Mikael Ivarsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 34
mikael.i@colligovard.se

Ludwig Jernberg

Ludwig Jernberg

Kund- och konsultansvarig / Skyddsombud
Tel 08-408 814 20
ludwig.j@colligovard.se

Sandra Björlin

Sandra Björlin

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 05
sandra.b@colligovard.se

Lisa Lindgren

Lisa Lindgren

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 35
lisa.l@colligovard.se

Maria Björkman

Maria Björkman

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 44
maria.b@colligovard.se

Felicia Heller

Felicia Heller

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 02
felicia.h@colligovard.se

Magdalena Winell

Magdalena Winell

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 12
magdalena.w@colligovard.se

Alexander Wemmerdahl

Alexander Wemmerdahl

Konsultansvarig / Leg. Sjuksköterska
Tel 08-408 814 11
alexander.w@colligovard.se

Lena Ahrnstedt Olsson

Lena Ahrnstedt Olsson

Kund- och konsultansvarig / DSK
Tel 08-408 814 07
lena.a@colligovard.se

Sanna Ehrlin

Sanna Ehrlin

VD / Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 48
sanna.e@colligovard.se

Magdalena Fevgidis

Magdalena Fevgidis

Bemanningsassistent
Tel 08-408 814 22
magdalena@colligovard.se

Jennelie Lodin

Jennelie Lodin

Bemanningsassistent/ kontorsansvarig
Tel 08-408 814 08
jennelie@colligovard.se

Sinikka Wihlborg

Sinikka Wihlborg

Bemanningsassistent
Tel 08-408 814 13
sinikka.w@colligovard.se

Ondina Moretti

Ondina Moretti

Kund- och konsultansvarig (föräldrarledig)
Tel 08-408 814 00

Läkare

Pontus Isaksson

Pontus Isaksson

Verksamhetsansvarig
Tel 08-408 814 30
pontus.i@colligovard.se

Ken Vu

Ken Vu

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 03
ken.v@colligovard.se

Izak Jonsson

Izak Jonsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 21
izak.j@colligovard.se

Ekonomi

Hampus Grahn

Hampus Grahn

Ekonomiansvarig
Tel 08-408 814 33
hampus.g@colligovard.se

Peo Karlsson

Peo Karlsson

Ekonomi
Tel 08-408 814 04
peo.k@colligovard.se

Nathalie Wallman

Nathalie Wallman

Ekonomiassistent
Tel 08-408 814 06
nathalie.w@colligovard.se

Kontorsmedarbetare

Vill du arbeta som kund- och konsultansvarig på vårt kontor i Stockholm? Varmt välkommen med en intresseanmälan till: Maria.b@colligovard.se

Just nu söker vi medarbetare till vårt läkarteam. Vi söker både etablerade konsultchefer såväl som nybörjare inom området. Vi söker kort och gott personen som har viljan att utvecklas och nå toppen med oss.

För att trivas hos oss tror vi att:
– Du är orädd, har höga ambitioner och är målfokuserad.
– Du motiveras av eget ansvar och resultat.
– Du gillar att knyta nya band och skapa långsiktiga relationer.
– Du är inte rädd för att lyfta luren och har gärna tidigare erfarenhet av försäljningsarbete.

Kontakta oss

Fyll i dina kontaktuppgifter, så hör vi av oss